Про премію

Професіональна, самовіддана, ініціативна, творча – кожна жінка, яка вважає себе такою (і яку вважає за таку її оточення), може стати Жінкою III тисячоліття. Ці жінки творять сучасне та майбутнє нашої країни. Вони варті того, щоб їхні успіхи були зразком і стимулом для інших. Наші сучасниці підкорюють час і роблять неможливе реальністю.

Всеукраїнську Премію “Жінка ІІІ тисячоліття” впроваджено з метою стимулювати українських жінок до активної участі в житті суспільства, надихати їх на досягнення в економічній, фінансовій, виробничий діяльності, меценатстві, спонукати до участі в роботі громадської організації.

Завдання Премії – довести сучасницям, що вони повинні вірити у власні можливості, розвивати свій потенціал, реалізовуватись у різних сферах діяльності.

Досягнення претенденток з різних галузей професійного і громадського життя оцінюються у чотирьох рівнях: «Знакова постать», «Рейтинг», «Перспектива» та «Надія України»:

За весь час премію отримали більше 420 відомих Жінок: Ада Роговцева, Клара Новікова, Катерина Амосова, Оксана Байрак, Олександра Кужель, Ганна Безсонова, Оксана Забужко, Руслана Лижичко, Алла Мазур, Ніна Матвієнко, Лілія Подкопаєва, Наталя та Ольга Сумські, Юлія Литвиненко, Марина Ставнійчук, Tayanna, Соня Кошкіна та багато інших.

Офіційна сторінка премії:

https://www.facebook.com/zhinka/