XIV Церемонія нагородження Всеукраїнською премією “Жінка ІІІ тисячоліття”

ХV Церемонія відбудеться 01 квітня 2022 року.

Всеукраїнська премія «Жінка III тисячоліття» – це суспільна нагорода для жінок, яка існує лише в Україні та аналогів якій нема. Вже в 15-те ми зможемо показати суспільству, що українські жінки гідні найвищих нагород.

Місія жінки – народжувати і виховувати дітей, створювати позитивну атмосферу у своїй родині. Але зараз, коли світ стрімко розвивається, постають нові серйозні виклики, вона не може займатися тільки цим. Жінка в III тисячоліття діяльна, сучасна, освічена, прогресивна, професіональна, самовіддана, ініціативна, творча особистість… Українська жінка – це унікальне поєднання тендітності великої зовнішньої та внутрішньої сили, яка має повірити у власні можливості, розвинути свій потенціал, реалізуватись у своїй діяльності, і – як наслідок – стати запорукою сильної України.

Ми відзначаємо успішних жінок, які є суспільно активними. Вони або займаються благодійністю, або соціальними проектами. Це головні критерії, за якими ми відбираємо жінок.

Ми хочемо прикладами успішних жінок показати молодим дівчатам, які тільки починають свій шлях, що головне стати особистістю, тоді і негаразди жодні не зможуть принести біль. Склався Історично стереотип, ніби якщо поряд із жінкою є заможний чоловік, то їй можна нічого не робити, вдома сидіти, наводити красу, насолоджуватися життям, але нічого корисного не створювати. Ті, хто вважає так, стають нецікавими діловим чоловікам і потім залишаються ні з чим, сам на сам із своїми життєвими трагедіями. Тому цей проект був створений, перш за все, для мотивації дівчат та жінок бути яскравими сильними особистостями, сповненими глибоким змістом.

 

Your email address will not be published.