VIII церемонія нагородження Всеукраїнської премії «Жінка III тисячоліття»

21 листопада 2015 року у Києві відбулася VIII церемонія нагородження Всеукраїнської премії «Жінка III тисячоліття», якою традиційно нагороджують жінок, що гармонійно поєднують успіхи в особистому, суспільному і професійному житті, які активно займаються благодійної, волонтерською діяльністю, мають досягнення в науці, мистецтві, спорті чи інших сферах діяльності.

Цього року організатори заснували спеціальну премію «Я Вільна!», якою нагородили Надію Савченко. Статуетку мамі Надії Марії Іванівні вручив зі сцени Національного театру оперети народний депутат України Андрій Кожем’якін.

«Насправді Надія – найвільніша жінка планети, незалежно від свого стану і незважаючи на своє місцезнаходження, – впевнена Президент МГО «Жінка ІІІ тисячоліття» Лідія Лісімова. – Усією своєю поведінкою вона показує свою свободу».

Жінок, діяльність яких вийшла далеко за межі України, нагородили званням в номінації «Знакова постать». Ними стали Руслана Лижичко, Лариса Непочатова і Тетяна Татарчук.

Титул «Жінка III тисячоліття» цього року також отримали народні артистки України Ольга Сумська та Наталія Шелепницька, заслужені артистки України сестри Тельнюк, відомі журналісти Юлія Литвиненко та Соня Кошкіна, дизайнери Тетяна Абрамова і Олена Бернацька, а також жінки-волонтери, які активно підтримували наших солдатів в АТО: Лілія Бондаренко з Києва, Оксана Чебанова з Києва, Олена Гуменюк-Торган з Київської обл., і Юлія Сегеда з Дніпропетровська.

«У цієї чарівної жінки проклята війна забрала коханого чоловіка, а у її синів – батька. Але ворог повинен розуміти, що на кожного українця, якого він забирає, така чудова жінка виховує трьох синів-воїнів! Слава нашим жінкам!», – нагороджуючи Олену Гуменюк-Торган, сказав Президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе.

Організатори відзначили і ділових жінок, що активно займаються благодійністю та соціальними проектами: Людмилу Русаліну (Київ), Наталію Нетовкіну (Київ), Олену Хачатрян (Житомир), Світлану Пінчук (Київ), Маргариту Дітріх (Київ), Ірену Красуляк (Австралія), Ілону Згурову (Одеса), Ірину Онопенко (Київ), Юлію Юдину (Київ), Ірину Грицай (Дніпропетровськ) та ін.

Не обійшли увагою і початківців активісток. Народний депутат України Юрій Павленко вручив статуетки у номінації «Перспектива» волонтеру Ользі Ткаченко з Києва, Харкова з дизайнерові Олені Войно-Демчішеной, студентці-волонтеру Катерині Андрєєвої з Херсона, Каті Фоя з Києва і політологу Анастасії Даниленко з Дніпропетровська.

В номінації «Надія України» було відмічено Лізу Чорну (Кіровоград) та Софію Тарасову (Київ).

Для вручення нагород організатори запросили відомих чоловіків: народних депутатів України Анатолія Матвієнка, Олега Мусія і Георгія Логвинського, депутата Київради Сергія Гусовського, художнього керівника Театру оперети Богдана Струтинського, відомого пластичного хірурга Дмитра Слоссера, скульптора Олега Пінчука, відомого парфумера Богдана Зубченка, бізнесмена Олега Дзюбяка та інших.

«Наше суспільство завжди було чоловічим за гендерною ознакою. Разом з тим, всі володарки цієї нагороди, – це гідні, успішні жінки. Вони є гордістю нашої країни, і їм є що сказати», – запевнила Світлана Леонтьєва, член Президії МГО «Жінка ІІІ тисячоліття».

Незмінні ведучі церемонії – народні артисти України Олексій Богданович та Василь Ілащук.

Церемонії Організатори висловлюють щиру подяку всім партнерам і меценатам, завдяки яким в столиці України відбулося справжнє свято на честь Української Жінки.

Your email address will not be published.