ХІІ церемонія нагородження Всеукраїнської премії «Жінка III тисячоліття»

Хто став «Жінкою III тисячоліття»

12 грудня 2019 року в Київському національному академічному театрі оперети відбулася ХІІ церемонія нагородження Всеукраїнської премії «Жінка III тисячоліття».

Премія «Жінка III тисячоліття» – це унікальна суспільна нагорода в Україні, якою вже 12 років відзначаються українки, які зробили значний внесок у певну галузь та реалізовувались у різноманітних сферах діяльності.

Голова Вищої Представницької ради Всеукраїнської премії «Жінка ІІІ тисячоліття» і народний артист України ОЛЕКСАНДР ЗЛОТНИК відмітив: «Попередній відбір претенденток відбувається впродовж цілого року, але за місяць до церемонії Представницька рада визначає переможниць спираючись на досягнення в професії та активні соціальні здобутки».

Переможницями цього року у категорії “Знакова постать” стали: заслужений юрист України, представник України в гуманітарній підгрупі трьохсторонньої контактної групи по Донбасу Валерія Лутковська і Президент IMMER Group Ірина Мірошник.

В категорії «Рейтинг» відмітили: Міністра соціальної політики України Юлію Соколовську, співачку Alyosha, художницю і мистецтвознавця Лану Кауфман, а також солістку-вокалістку Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва Олену Гребенюк і заслуженого майстра спорту України, чемпіонку літніх Паралімпійських ігор і багаторазова чемпіонка світу, Європи та чемпіонку України з легкої атлетики Оксану Зубковську.

Також свою відзнаку в цій категорії отримали представниці бізнесу, громадські і культурні діячки: Аліна Поплавська, Ірина Костюшко, Ірина Золотаревич, Олеся Теліженко, Наталія Горбаль, Тетяна Авраменко, Світлана Яремчук, Світлана Ройз, Наталія Самойленко та інші.

Мати-вихователька, засновниця дитячого будинку сімейного типу Шамрай Валентина і директор палацу молоді і підлітків в Харківській області «Залізничник» Людмила Гришко також отримали нагороди.

Президент Міжнародної громадської організації «Жінка ІІІ тисячоліття» ЛІДІЯ ЛІСІМОВА в свою чергу зазначила: «Я щиро рада можливості щороку вітати найталановитіших, найуспішніших, найвідданіших своїх співвітчизниць! Всі вони працюють в різних сферах, але водночас вклад наших переможниць важливий не лише для країни, але і для всіх нас».

Так, відзнаку в категорії «Перспектива» отримали молодший науковий співробітник Маріупольського онкологічного центру, волонтер, винахідниця Ольга Харасахал, ім’я якої, впевнені організатори, дуже скоро буде знаковим у галузі ранньої діагностики пухлин, і студентка Чернівецького обласного коледжу мистецтв імені С.Воробкевича Наталія Бойчук.

Нагороди переможницям у вигляді витонченої статуетки вручали відомі чоловіки: Прем’єр Міністр України 2001-2002 р.р., президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кирилович Кінах, футболіст Владислав Ващук, керівник телеканалу «НАШ» Тигран Мартиросян, політичний експерт Дмитро Співак та інші.

В рамках концертної програми цьогорічних володарок статусу «Жінка ІІІ тисячоліття» привітали артист, Золотий голос України, співак який увійшов в 30 кращих голосів світу Влад Ситнік, заслужена артистка України Наталія Бучинська, український співак та музикант Володимир Трач, майстер спорту України і член збірної України зі спортивних танців на візках Олена Чінка та інші.

Проведення церемонії підтримали статусні і відомі компанії, поміж яких YAMAGIWA, «АВТО-АКТИВ», Mandarin Maison, телеканал «Наш», торгова марка KOKTEBEL, медична компанія PHARMASCO, ювелірні дома TIORO і ZARINA, Європейський Ювелірний Дім Style Avenue, Edem Resort Medical & Spa та багато інших.

Всеукраїнська Премія «Жінка III тисячоліття» — це нагорода для жінок, яка з 2006 року щорічно вручається міжнародною громадською організацією «Жінка III тисячоліття» українкам, які зробили значний внесок у певну галузь та реалізовувались у різноманітних сферах діяльності у чотирьох номінаціях: «Знакова постать», «Рейтинг», «Перспектива» та «Надія України».

                                                   Переможниці ХІІ Церемонії нагородження                                                        Всеукраїнської премії «Жінка ІІІ тисячоліття»

ЗНАКОВІ ПОСТАТІ

1. Валерія Лутковська – Заслужений юрист України, представник України в гуманітарній підгрупі трьохсторонньої контактної групи по Донбасу

2. Ірина Мірошник – президент IMMER Group

 РЕЙТИНГ

1. Ірина Костюшко – генеральний директор, власник сільськогосподарського підприємства «ЗОРЯ»

2. Наталія Горбаль – адвокат, партнер в Адвокатській компанії «Золота Середина»

3. Юлія Соколовська – Міністр соціальної політіки України

4. Олена Коробкова – виконавчий директор Незалежної Асоціації Банків України

5. Тоня Лі – дизайнерка інтер’єрів

6. Аліна Поплавська – кандидат культурології, доцент кафедри КНУКіМ, Mrs. Ukraine International 2019

7. Світлана Ройз – сімейний психолог

8. Світлана Яремчук – професор кафедри дитячої отоларингології Інституту отоларингології НАМ України, доктор медичних наук

9. Лана Кауфман – художниця, мистецтвознавець

10. Ірина Золотаревич – експерт з комунікації. письменниця, громадська діячка, авторка освітніх програм

11 Оксана Зубковська – заслужений майстер спорту України, багаторазова чемпіонка Параолімпійських ігор, чемпіонка світу, Європи з легкої атлетики

12. Олена Гребенюк – співачка

13. Тетяна Авраменко – керуюча сімейним рестораном Veranda on the river

14. Тамара Карпенко – директор телеканалу «Перший Діловий»

15. Наталія Самойленко – директор та головний лікар Клініки дієтології Самойленко

16. Іллона Слуговина – спортсменка. заслужений майстер спорту України, лялькарка

17. Ольга Семьошкіна – головний балетмейстер Національного академічного драматичного театру ім.. І.Франка

18. Олеся Теліженко – дизайнер одягу, спів засновниця бренду TELIZHENKO fashion house

19. Людмила Гришко – директор Палацу молоді та підлітків «Залізничник» Управління культури Ізюмської міськради Харківської області

20. Ольга Куксенко – оперна співачка

21. Валентина Шамрай – мама-вихователька дитячого будинку сімейного типу родини Шамрай

22. ALYOSHA (Олена Тополя) – співачка

23. Світлана Лисенко – засновник, директор, головний лікар клініки медичного косметології ESTHEL

24. Юлія Сергеєва – громадська діячка.. правозахисниця

25.Роксолана Завінська – головний редактор телеканалу НАШ

26. Наталія Омельченко – керуюча компанії Principessa fashion jewellery group, українського представництва компанії YAmagiwa

ПЕРСПЕКТИВА

1. Наталія Бойчук – співачка, студентка 4 курсу Чернівецького обласного коледжу мистецтв

2. Ольга Харасахал – молодший науковий співробітник, волонтер Маріупольського Онкоцентру, винахідниця