||
ГіГЄГ°   |   Г°ГіГ±   |   eng


Новости


10 Ювілейна Церемонія - Запрошення на акредитацію

Всеукраїнська Премія "Жінка ІІІ тисячоліття" – почесне визнання досягнень жінок

ПРЕС-РЕЛІЗ

     Пам'ятаєте, був такий вислів: "нежіноча справа"? Так казали і про політику, і про ведення бізнесу, і про управління великими підприємствами.  Та нині українське жіноцтво може похвалитися тим, про що наші попередниці навіть і не мріяли: керівник найбільшого державного підприємства в країні – жінка; серед найвідоміших політиків і громадських діячів – жіночі імена; нагороди з міжнародних спортивних змагань привозять до України жінки... Вони лікують, співають, шиють одяг, відкривають власний бізнес, створюють торгові марки, проектують будинки і, не замислюючись, найбільшою цінністю в своєму житті, найбільшим досягненням називають родину. 24 години на добу вони живуть повноцінним, яскравим, повним подій життям, віддаючись улюбленим людям і улюбленій справі. Вони – щасливі. Вони – Жінки ІІІ тисячоліття.

 
18 листопада 2017 р. о 17.00 год.
в залі Київського Національного Академічного театру оперети
Х Ювілейна церемонія нагородження Всеукраїнської Премії "Жінка III тисячоліття".

        Докладаючи максимум зусиль до організації цього проекту, Міжнародна громадська організація "Жінка ІІІ тисячоліття" має на меті стимулювати сучасну жінку до самореалізації, показати їй перспективи досягнення багатьох цілей, відзначивши та нагородивши жінок, які гармонійно поєднують успіхи в особистому і професійному житті,  займатися благодійною діяльністю, мають особисті здобутки в науці, мистецтві, спорті чи будь-яких інших сферах. За дев'ять років було нагороджено 359 жінок.

В цьому році будуть нагороджені успішні і видатні жінки України, серед яких в розділі "Знакова постать" – народний депутат України Ірина Луценко і директор Інституту раку, заслужений лікар України, д.м.н. Олена Колесник, в розділі "Рейтинг" – генеральний директор ТДВ "Трембіта" Стелла Станкевич, мати будинку сімейного типу (22 дітей) Орися Примак (м. Рівне), паралімпійська чемпіонка Карина Янчук, начальник управління освіти Шевченківської РДА м. Києва Євгенія Ярова, директор Дніпропетровського академічного музично-драматичного театру ім. Шевченка, заслужена артистка України Оксана Петровська, лейтенант міліції (в запасі, травмована при затриманні правопорушника), 11-разова чемпіонка України, Європи та світу, майстер спорту міжнародного класу в кульовій стрільбі Наталія Мудрик, генеральний продюсер телеканалу ZIK, журналіст Наташа Влащенко, голова сільської ради Гайсинського району Катерина Романенко, директор ліцею "Наукова зміна", заслужений працівник освіти України Марія Лисенко, представниці малого і середнього бізнесу, дизайнери, громадські діячки.

Професійні, успішні в усіх сферах життя  жінки  створили  Міжнародну громадську організацію "Жінка Ш тисячоліття", яка  реалізує ряд масштабних проектів, таких, як Міжнародний дитячий фестиваль "Світ талантів", щорічну благодійну акцію до Дня захисту дітей "Світ талантів – Цвіт нації", фотопроект та видання книги-альбому "Жінка Ш тисячоліття", меценат створення моновистави "Момент кохання" за оповіданням В.Винниченка за участю народного артиста України Євгена Нищука (яка є в репертуарі Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка), а також приймає участь у багатьох благодійних, соціально-культурних проектах.

Церемонія нагородження – це визначна подія для країни і водночас зворушливе свято. Участь у ньому візьмуть найвідоміші чоловіки України з рук яких переможниці отримають нагороду.

Прес-конференція з нагоди X Ювілейної церемонії нагородження Всеукраїнської Премії "Жінка ІІІ тисячоліття" відбудеться 18 листопада 2017 року о 15:30 в Київському Національному Академічному театрі оперети (м. Київ, вулиця Велика Васильківська, 53/3).

Запрошуємо вас до спілкування з переможницями та організаторами заходу.

Попередня акредитація обов'язкова! 
Акредитуватися слід за цим посиланням 

http://goo.gl/XfwHWk до 18:00 16.10.2017

або за тел: 067 358 90 45
чи емейлом: tanitapress@gmail.com
Прес-секретар Тетяна Калітіна

АФІША


Последние новости
12 ноября 2017 г. - 10 Ювілейна Церемонія - Запрошення на акредитацію
21 ноября 2016 г. - XІII Міжнародний дитячий фестиваль "Світ талантів"
14 ноября 2016 г. - IX Церемонія нагородження Всеукраїнської премії "Жінка ІІІ тисячоліття"
3 декабря 2015 г. - 30 ноября состоялся ХІІ Международный детский фестиваль "Мир талантов"
22 ноября 2015 г. - В Киеве состоялась VIII Церемония награждения Премией "Женщина III тысячелетия"
Архив новостей
04.12.17 – 08.12.18
22.11.15 – 12.11.17
02.03.15 – 31.10.15
27.02.14 – 27.03.14
11.07.12 – 27.01.14
01.09.07 – 06.07.12


© 2008 ÌÎÎ "Æåíùèíà III òûñÿ÷åëåòèÿ". Âñå ïðàâà çàùèùåíû.
Developed by Domino / ITCG