||
укр   |   рус   |   eng


Всеукраїнська мистецька акція "Світ очима жінок"


Чужа радість і чужі сльози, чуже щастя і чужий біль, чужий успіх і чужі невдачі… Хтось байдуже проходить повз них, не звертаючи уваги, хтось мовчки співчуває або з розумінням похитує головою, хтось усміхається у відповідь на випадковий безтурботний погляд, але тільки справді талановита людина знаходить в тому, що оточує її в щоденному житті, джерело натхнення. І… починає творити.

Прагнення будь-якого художника - реалізувати себе і дати можливість іншим подивитися на світ своїми очима. Якщо ж йдеться про жінок, створене ними дає унікальну можливість побачити реальність очима представниць прекрасної статі. І йдеться не про горезвісну "жіночу логіку", а про чуйне, іноді до болю щемливе, а часом - нестримно веселе сприйняття світу. Зрештою, мистецькі критики не дарма вживають такі терміни, як "жіноча фотографія", "жіночий живопис", "жіноча скульптура". Жіноча творчість дійсно не схожа на чоловічу. Причому, "чоловіче" й "жіноче" у цьому випадку - не протиставлення, а своєрідне доповнення.

Тому на початку 2008 року Міжнародна громадська організація "Жінка ІІІ тисячоліття" започаткувала Всеукраїнську мистецьку акцію "Світ очима жінок". Жінки-фотографи, жінки-художники, жінки-скульптори - саме вони стали учасницями першого заходу в рамках мистецької акції "Світ очима жінок" - виставки, яка з 21 до 23 травня 2008 року пройшла в Українському домі.

Ми переконані, що у майбутньому проходитиме багато інших заходів в рамках цієї акції і погляд на світ очима жінок важливий як для чоловіків, так і для самих жінок. Для перших - це можливість більше дізнатися про внутрішній світ тих, хто поряд, а для жінок - шанс зрозуміти себе, свої можливості і неординарність. Щодо Міжнародної громадської організації "Жінка ІІІ тисячоліття" - це спосіб вкотре довести, що жінки врятують світ не тільки своєю красою чи турботою, а й унікальним творчим поглядом на життя.

Відгуки відвідувачів виставки "Світ очима жінок"


© 2008 МГО "Жінка ІІІ тисячоліття". Всі права захищені.
Developed by Domino / ITCG