||
укр   |   рус   |   eng


Моновистава "Момент кохання"


Шановні панове!

Пропонуємо Вам розглянути нашу пропозицію щодо можливості зробити своїм співробітникам, колегам, в рамках проведення корпоративних свят, неординарний подарунок, який вразить і залишить неповторні спогади на багато років - моновистава «Момент кохання» за оповіданням «Момент» В.Винниченка.

Головного героя грає заслужений артист України Євген Нищук. У виставі "Момент кохання" використовуються сучасні мультимедійні засоби виразності, поезія, авторська музика. Властиво твір В.Винниченка є відправною точкою і креативним приводом до розмови про найвищий момент у житті кожної людини. Через сповідь мужчини, що пережив незабутній момент зустрічі з коханням, перед нами постає узагальнений, символічний і разом з тим дуже конкретний образ коханої, яку він зустрів за таких драматичних обставин. Сила її особистості – цілеспрямованість, цільність характеру і водночас – ніжність, тендітність і жіночність – дають глядачеві можливість поринути у багатовимірний світ жіночого буття, замислитися про вічні і, здавалося б, прості істини – про унікальний світ кожної миті, про відповідальність мужчини за жінку, що виявляє довіру до нього, про кохання як безцінний дар, який треба зберегти. Автори проекту наголошують на єдиному варіанті статусу взаємин між мужчиною і жінкою: гармонії, взаємо доповнені, жертовності – на тому, що, зрештою, виправдовує наше існування на Землі – Любові.

В новому театральному сезоні ця вистава є в репертуарі Київської академічної майстерні театрального мистецтва «Сузір’я» і вже має великий розголос серед театральної спільноти. Моновистава «Момент кохання» вже запрошена до участі в міжнародних конкурсах моно- та камерних вистав, що будуть проходити в травні 2011 року в Албанії та Македонії.

Мобільна сцена та обладнання дозволяють проведення вистави майже у всіх залах і приміщеннях.

Є велике бажання показати цю монодраму якомога ширшому загалу громадськості по всій Україні. Будемо раді щодо спілкування особисто з приводу організації вистави.

З усіх питань звертатись за телефонами (044)3907878, (067)5005886 (Лідія Лісімова).


© 2008 МГО "Жінка ІІІ тисячоліття". Всі права захищені.
Developed by Domino / ITCG