||
укр   |   рус   |   eng


Моновистава "Момент кохання"


Для багатьох слова "здоровий спосіб життя" - лише гарний вислів, який люди говорять одне одному, даючи поради щодо збереження здоров'я. Однак, ми не замислюємося, наскільки популяризація здорового способу життя може змінити в кращий бік долі дітей та підлітків. Цигарки, алкоголь, наркотики - це зло, яке підстерігає дівчат та хлопців буквально за порогом дома чи школи. Йдеться і про старших друзів чи знайомих, які спокушають "скуштувати" це лихо "на смак", і про "всюди сутню" рекламу, яка так і підштовхує до експериментів зі своїм здоров'ям. Надто вже яскравими і привабливими постають з рекламних постерів та екранів телевізорів шкідливі звички. А про активний спосіб життя взагалі не йдеться: здається, майже кожен підліток нині віддасть перевагу комп'ютерній грі, ніж піде грати на двір у гру реальну.

Ситуацію необхідно змінювати усіма можливими засобами - так вважають жінки, які беруть активну участь в роботі Міжнародної громадської організації "Жінка ІІІ тисячоліття". Йдеться про розробку й реалізацію програми "Ні - наркотикам!", яка включає різноманітні форми інформування юного покоління про небезпеку вживання наркотиків, а також про те, як можна зробити своє життя кращим, якщо дбати про своє здоров'я. Крім цього, у жовтні 2009 року Жінки ІІІ тисячоліття проведуть акцію, присвячену підтримці здорового способу життя і допомозі дітям, хворим на муковісцидоз. Це автомобільна подорож Україною.

Відомі в Україні жінки на кілька днів візьмуть своєрідне "шефство" над дітьми із малозабезпечених сімей і сиротами, і разом з ними вирушать в мандрівку історичними місцями нашої країни. Складений спеціально для цього заходу маршрут дозволить маленьким українцям більше дізнатися про Батьківщину. Водночас, мешканці різних регіонів України завдяки жовтневому автопробігу отримають інформацію про невиліковне генетичне захворювання, а також більше дізнаються про переваги здорового способу життя.

Головна мета автопробігу Україною за участю відомих і впливових жінок - привернути увагу громадськості до проблем, які досі залишаються практично непоміченими. Ми сподіваємося, що цей захід допоможе зробити світлішим і здоровішим майбутнє нинішніх дітей та підлітків, і привернути увагу суспільства до проблем хворих на муковісцидоз. Сподіваємося, що автопробіг буде перспективним щорічним заходом у діяльності Міжнародної громадської організації "Жінка III тисячоліття".


© 2008 МГО "Жінка ІІІ тисячоліття". Всі права захищені.
Developed by Domino / ITCG