Моновистава «Момент кохання»

З радістю інформуємо вас про включення вистави “Момент кохання”, меценатом якої є Міжнародна громадська організація “Жінка ІІІ тисячоліття”, до репертуару камерної сцени Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка.

Моновистава «Момент кохання» поставлена за оповіданням Володимира Винниченка «Момент». Режисером-постановником є заслужений артист України Тарас Жирко, а головного героя грає заслужений артист України Євген Нищук. Історія однієї миті кохання, свободи, перемоги над смертю – життя за межею – не лише переказується героєм, але й демонструється на відео. Він, неначе сповідуючись, у ретроспективі подає її у філософському ключі, апелюючи до життя комах. Адже існування людини таке ж миттєве, а межі у прояві почуттів – значно суворіші.

У виставі “Момент кохання” використовуються сучасні мультимедійні засоби виразності, поезія, авторська музика відомого композитора Романа Гриньківа, а також популярного гурту “Океан Ельзи”. Властиво твір В.Винниченка є відправною точкою і креативним приводом до розмови про найвищий момент у житті кожної людини. Через сповідь мужчини, що пережив незабутній момент зустрічі з коханням, перед нами постає узагальнений, символічний і разом з тим дуже конкретний образ коханої, яку він зустрів за таких драматичних обставин.

Автори проекту наголошують на єдиному варіанті статусу взаємин між мужчиною і жінкою: гармонії, взаємодоповнені, жертовності – на тому, що, зрештою, виправдовує наше існування на Землі – Любові.